vítejte na stránkách vydavatelství Flečr

Poštovní holub symbolicky pomáhá roznášet katalog
do základních škol. Je vzpomínkou na kamaráda, který zemřel na leukémii. Kromě chovu poštovních holubů byl vášnivým sportovcem.

Měl přezdívku Flečr.

Ke stažení

Katalog pro školní rok 2018/2019

katalog ke stažení (3,3 MB)

 

VOŠ a SPŠ dopravní, Masná 18, 110 00 Praha 1
VOŠ a SPŠ elektrotechnická Františka Křižíka, Na Příkopě 16, 110 00 Praha 1 – Nové Město
SPŠ sdělovací techniky, Panská 856/3, 110 00 Praha 1
Masarykova SŠ chemická, Křemencova 12, 116 28 Praha 1
VOŠ stavební a SPŠ stavební, Dušní 17, 110 00 Praha 1
Dívčí katolická SŠ, Platnéřská 4, 110 00 Praha 1
SŠ obchodní, Belgická 250/29, 120 00 Praha 2
Církevní střední zdravotnická škola Jana Pavla II., Ječná 33, 120 00 Praha 2
SOŠ sociální svaté Zdislavy, Ječná 33, 120 00 Praha 2
SPŠ elektrotechnická, Ječná 30, 120 00 Praha 2
SŠ knižní kultury, o.p.s., Perunova 6, 130 00 Praha 3 – Vinohrady
Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s. r. o., Michelská 12, 140 00 Praha 4
Bankovní akademie – Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.,  Kodaňská 54/10, 101 00  Praha 10 – Vršovice
Obchodní akademie Praha, Vinořská 163, 190 15 Praha 9 - Satalice 4
SPŠ stavební Josefa Gočára, Družstevní ochoz 3, 140 00 Praha 4
SPŠ na Proseku, Novoborská 2, 190 00 Praha 9
Střední škola hotelnictví a gastronomie International, s.r.o., Laudova 1024/10, 163 00 Praha 6 - Řepy

Pražská taneční konzervatoř a SOŠ, s.r.o., Laudova1024/10, 163 00 Praha 6 - Řepy

SOU gastronomie a podnikání, Za Černým mostem 362/3, 198 00 Praha 9

SSOŠ START, Chvaletická 918, 198 00 Praha 9

SSŠ výpočetní techniky, Litvínovská 600, 190 00 Praha 9 – Prosek

VOŠ oděvního návrhářství a SPŠ oděvní, Jablonského 3, 170 00 Praha 7 – Holešovice

SŠ elektrotechniky a strojírenství, Jesenická 1, 106 00 Praha 10

SPŠ zeměměřická, Pod Táborem 300, 190 00 Praha 9 – Hrdlořezy

SOŠ stavební a zahradnická, Učňovská 1, 190 00 Praha 9

SOŠ civilního letectví, K Letišti 278, 161 00 Praha 6 - Ruzyně

SŠ letecké a výpočetní techniky Odolena Voda, U Letiště 370, 250 70 Odolena Voda

SŠ řemesel Kunice, K Učilišti 18, 251 64 Kunice – Všešímy

SOU Liběchov, Boží Voda 230, 277 21 Liběchov

OU Kanina, Kanina 57, 277 35 Kanina

Gymnázium Čelákovice, J. A. Komenského 414, 250 88 Čelákovice

SOŠ Čelákovice, s.r.o., U Učiliště 1379, 250 88 Čelákovice

SSZŠ Mělník, o.p.s., Tyršova 105, 276 01 Mělník

SPŠ strojírenská a Jazyková škola, Heverova 191, 280 02 Kolín 4

Dvouletá katolická SŠ a MŠ, Legerova 28, 280 00 Kolín 3

SOŠ a SOU Městec Králové, T. G. Masaryka 4, 289 03 Městec Králové

SZeŠ a SOŠ Poděbrady, Boučkova 355, 290 01 Poděbrady

SOU společného stravování Poděbrady, Dr. Beneše 413/II, 290 01 Poděbrady

EKO Gymnázium a SOŠ Multimediálních studií Poděbrady, Na Hrázi 64/III, 290 01 Poděbrady

Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Studentská 166, 290 01 Poděbrady

Gymnázium a SOŠPg Čáslav, Masarykova 248, 286 26 Čáslav

VOŠ, SPŠ a OA, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938, 286 14 Čáslav

SOŠ a SOU Nymburk, V Kolonii 1804, 288 02 Nymburk

SOU STRAVON spol. s r. o., Tyršova 447, 288 00 Nymburk

SŠ rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň, Táboritská 941, 379 01 Třeboň